Disig

Máme jasnú víziu do budúcnosti

Kariéra

My sme Disig

Sme IT spoločnosť, ktorá sa pozerá na elektronický podpis a bezpečnosť komplexne. Naše úspechy sú úspechmi našich ľudí, ktorí sú odborníkmi vo svojom obore. Spolu dosahujeme lepšie výsledky – spolu tvoríme skvelý tím. Chceš byť jedným z nás?

Sme vašim partnerom
Úspech našej spoločnosti je založený na odbornosti, profesionalite a tímovej práci. Vytvárame prostredie, v ktorom môže každý rásť. Školíme sa a zúčastňujeme sa odborných konferencií doma aj v zahraničí.

Máme radi priateľskú atmosféru
Správnym miestom na utužovanie vzťahov sú naše teambuldingy. Niekedy zájdeme na pivo, niekedy opekať. Z času na čas na chatu či turistiku. Na firemných raňajkách vám pomastíme brušká dobrým jedlom, koláčmi, či ovocím.

Sme flexibilní
Náš pracovný čas nie je fixný. V zásade je nám jedno, či prídeš o 6.00 alebo o 9.00. Postačí nám, keď bude tvoja práca urobená včas a tím, ktorého si súčasťou, má od teba všetko, čo potrebuje.

Otvorená myseľ nám nechýba
Máme manažérov, ktorí radi prijímajú nové nápady. Ak teda rád analyzuješ overené procesy, ale aj hľadáš inovatívne riešenia, veľmi rýchlo zapadneš do nášho tímu.

Investujeme do budúcnosti
Občas uletíme a svoju prácu robíme netradične. S chuťou pristupujeme k spoločensky prospešným projektom. Radi vyvíjame riešenia, ktoré sú pre konečných používateľov poskytované zdarma.

Vieš si predstaviť svoju kariéru v našom tíme? Pošli nám svoj životopis na kariera@disig.sk.