Disig

Máme jasnú víziu do budúcnosti

Kariéra

Úspech našej spoločnosti je založený na odbornosti, profesionalite a tímovej práci. Pre našich zamestnancov sme serióznym a kvalitným partnerom. Každému zamestnancovi ponúkame kontinuálny odborný a kariérny rast,  priateľské pracovné prostredie, zaujímavé finančné ohodnotenie, pohodlie pri práci v tíme profesionálov, možnosť využiť a rozvíjať svoj potenciál.

Pri výbere zamestnancov sme nároční. Kladieme dôraz nielen na profesijné skúsenosti, ale najmä na chuť a schopnosť odborne rásť. Do našich odborných tímov si vyberáme kolegov, ktorí sú  zodpovední a proaktívni, nároční, schopní pracovať pod stresom a radi pracujú v tíme.

Naša Disig kultúra je založená na dobrom mene, kvalitných produktoch a dôvere. Zapájame sa do nových trendov, pracujeme v tvorivej a kolegiálnej atmosfére a našou víziou je stať sa lídrom pre oblasť elektronickej identifikácie a podpisu v EÚ.

 

Máte záujem ďalej sa vzdelávať a stať sa expertom v oblasti Cyber Security?

Zaujalo vás portfólio produktov a služieb našej spoločnosti a máte záujem u nás pracovať? Chcete odborne rásť v oblasti biznis analýz, systémovej administrácie, projektového manažmentu či SW developmentu?

Pošlite nám svoj profesijný životopis, prípadne reagujte na aktuálne voľnú pracovnú pozíciu. Životopisy môžete zasielať na adresu kariera@disig.sk.

V prípade, ak  spĺňate nami požadované kritériá, budeme vás kontaktovať. Telefonicky si overíme údaje uvedené v životopise, prípadne vám podáme doplňujúce informácie. Po telefonickom rozhovore absolvujete osobný pohovor. Súčasťou nášho osobného pohovoru je aj neformálny screening, ktorý vám napovie, ako ste na tom odborne v potrebných technológiách.

Po ukončení výberového konania vás budeme kontaktovať do 7 dní a oboznámime vás s výsledkom výberového konania.

V prípade reakcie na naše pozície vás zdvorilo žiadame o pripojenie súhlasu so spracovaním vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

V roku 2016 sa naša spoločnosť po prvý raz uchádzala o titul NAJZAMESTNÁVATEĽ. Ocitli sme sa tak vo veľmi silnej konkurencii veľkých i menších IT hráčov na trhu.

Voľné pracovné miesta

Momentálne nemáme voľné pozície