Disig

Máme jasnú víziu do budúcnosti

ZEP.DISIG.SK získal špeciálne uznanie odborníkov

15. novembra 2016

Cena ITAPA

Portál zep.disig.sk získal na medzinárodnom kongrese ITAPA 2016 špeciálne uznanie za snahu o zjednodušenie používania elektronického podpisu, ktorý bol doteraz veľmi komplikovaný.

Portál zep.disig.sk posudzovala hodnotiaca odborná porota, ktorú tvorili nezávislí odborníci z oblasti verejnej správy, odbornej komunity, akademickej sféry a ďalší profesionáli a špecialisti v rôznych súvisiacich oblastiach.

„Získané špeciálne uznanie je pre nás do budúcna veľkou motiváciou, ale aj veľkým záväzkom“, povedala na margo získanej ceny Mgr. Monika Imrichová, špecialista pre marketing a PR a zároveň dodáva: „Hlavným cieľom poskytovania služieb prostredníctvom portálu zep.disig.sk je vytvorenie prostredia, v ktorom bude elektronický podpis dostupný naozaj pre každého, kedykoľvek a z akéhokoľvek miesta. Tešíme sa vysokému záujmu o naše služby a veríme, že zep.disig.sk si svojim jednoduchým používateľským rozhraním, rýchlosťou a dostupnosťou služieb získa ešte viac používateľov, ktorým bude balík služieb poskytovaných cez zep.disig.sk maximálne vyhovovať.“

 
ZEP.DISIG.SK prevádzkujeme už od roku 2013. V súčasnosti portál využíva viac ako 27 000 jedinečných používateľov, podpísaných bolo približne 194 000 dokumentov, overili sme takmer 30 000 elektronických dokumentov.