Disig

Máme jasnú víziu do budúcnosti

Elektronický List Ježiškovi

25. novembra 2016

disig_sk_wp_vianoce

Vyhlásili sme 1. ročník súťaže Elektronický list Ježiškovi!

Naša spoločnosť tento rok v rámci vianočných aktivít, ktoré sú smerované najmä deťom, pripravila súťaž, v ktorej môžu deti do 15 rokov vyhrať 22 krásnych cien. Podeľte sa s nami o ich túžby a sny, tablet NVIDIA SHIELD alebo Gogen Maxi prehrávač môžu skončiť rovno pod Vašim stromčekom.

Do súťaže sa môžete zapojiť dvomi spôsobmi:

1. Prostredníctvom výzvy, ktorá je zverejnená na našej stránke na sociálnej sieti Facebook

Odfoťte list, ktorý napísalo Vaše dieťa Ježiškovi. Vložte ho do komentára pod výzvu na FB. Do komentára nám pripíšte aj meno a vek dieťaťa. Prečo? Zo všetkých účastníkov vyberieme 20 najkreatívnejších listov, ktoré odmeníme špeciálnymi cenami. Tie prispôsobíme veku dieťaťa.

2. Prostredníctvom portálu ZEP.DISIG.SK

Odfoťte list, ktorý napísalo Vaše dieťa Ježiškovi, podpíšete ho za pomoci eID cez portál zep.disig.sk a pošlite nám ho e-mailom na marketing@disig.sk. Do e-mailu nám napíšte meno a vek dieťaťa.

Pred tým, než sa zapojíte do súťaže, oboznámte sa našimi PRAVIDLAMI.

Tešíme sa na všetky listy, odkazy či kreatívne diela, ktoré nám môžete posielať do 15. decembra 2016 do 23:59.

 

Výsledky súťaže

Žrebovanie o hlavné ceny sa uskutočnilo dňa 18. decembra 2016. Víťaz hlavnej ceny tablet NVIDIA SHIELD nebol určený, víťazom hlavnej ceny Gogen Maxi prehrávač sa stala Soňa, 14r.  Vecnými cenami boli odmenení všetci účastníci, ktorí sa zapojili do súťaže Elektronický list Ježiškovi prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Všetkým zúčastneným gratulujeme a ďakujeme za účasť.