Disig

Máme jasnú víziu do budúcnosti

Disig Desktop Signer pre školy zdarma

22. septembra 2022

desktop_signer_3_visual_signature

Pre školy a školské zariadenia máme v našom e-shope dostupný nový produkt Disig Desktop Signer – školská licencia.

Ide o modifikovanú verziu základného modulu Disig Desktop Signer, v ktorej sme upravili dĺžku platnosti licencie na jeden rok. Do konca mesiaca október 2022 môžu školy a školské zariadenia získať túto ročnú licenciu zdarma.

Disig Desktop Signer je desktopová aplikácia, ktorá slúži na tvorbu a overenie kvalifikovaného elektronického podpisu. Podpis v nej možno vytvoriť pomocou kvalifikovaného certifikátu, príp. mandátneho certifikátu. Aplikácia dokáže pracovať takmer s každou čipovou kartou – napríklad s Gemalto IDPrime 940, Monet+ ProID+Q, Starcos, ale aj s elektronickým občianskym preukazom.

Aplikácia je schopná podpisovať dokumenty ľubovoľného formátu. Výsledky overenia sú prehľadné a farebne rozlíšené. V PDF dokumentoch vie aplikácia vytvoriť aj vizuálny podpis, ktorý je u používateľov čoraz viac obľúbeným a požadovaným prvkom.

V mesiaci september sme prostredníctvom newslettera oslovili vybrané školy a zaslali sme im zľavový kód, ktorý môžu na získanie licencie zdarma použiť v e-shope. Pokiaľ medzi oslovené subjekty nepatríte, veľmi radi vám pošleme zľavový kód dodatočne. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára, príp. priamo cez náš e-shop.

Viac informácií o aplikácii nájdete na našej webovej stránke.